logo_khakrise

پروژه‌های خاکریسه

اطلاعات تماس

آدرس: تهران، خیابان میرداماد، خیابان دکتر مصدق (نفت شمالی)، نبش پنجم، ساختمان سایان، واحد 7
کد پستی: 1919713361
تلفن: 75238 (021)
فکس: 26409262 (021)

مارا دنبال کنید

پروژه تجاری - مسکونی پرنیان

پروژه مسکونی پرنیان از جمله پروژه های سرمایه گذاری شرکت ساخت و ساز و ادامه فعالیت این شرکت در شهر قم می باشد.

به دست آوردن رضایت و کسب اعتماد مشتری های حقیقی با سازمان های دولتی , هدف اصلی و مهمترین دستاوردهای شرکت در هر پروژه می باشد.

سابقه طولانی و دانش فنی شرکت خاکریسه در طی این سال ها تضمینی برای کیفیت نهایی پروژه پرنیان در طراحی خاص و اجرای آن می باشد.

طراحی گودال باغچه جهت فضایی امن و سبز برای بازی کودکان و تفریح  ساکنین , در نظر گرفتن بام سبز برای دورهمی خانوادگی در محیطی باز , ایجاد سالن پذیرایی و اجتماعات برای مهمانی ها و جشن های خانوادگی , طراحی مهد کودک برای زوج های شاغل و سالن ورزشی برای برآورده کردن نیازهای رفاهی ساکنین مجتمع و ساخت سردر , ورودی و لابی به همراه نگهبانی و پیشخوان کنترل رفت و آمد ها , 3طبقه پارکینگ با عرض رمپ مناسب و همینطور جداسازی بخش تجاری از مسکونی بخشی از ویژه گی های فضاهای عمومی می باشند.

تفکیک فضاهای خصوصی از عمومی , طراحی پیش ورودی و نیازهای مربوط به آن , جاگذاری مناسب فضاهای عمومی و ارتباط آنها با همدیگر , نور مناسب و کافی برای تمام فضاها , رعایت ابعاد و استانداردها و طراحی داخلی عناصر موجود بر طبق سلیقه عموم جامعه ویژگی های طراحی داخل واحدهای مسکونی می باشند.